Pampers to marka jednorazowych pieluszek sprzedawanych przez firmę Kimberly-Clark i jej różne spółki zależne. Jest to najlepiej sprzedająca się marka pieluch na świecie, z szacowanymi rocznymi przychodami w wysokości 12 miliardów dolarów od 2016 roku. Pampers to jedna z najpopularniejszych na świecie marek dla noworodków. Przewyższają każdą inną markę pod względem zadowolenia klientów i wiarygodności swoich produktów.

Jakie rodzaje pieluszek są popularne u noworodków i dlaczego?

Istnieje wiele czynników, które wpływają na wybór pieluchy dla Twojego dziecka. Ważne jest, aby wybrać odpowiedni dla swojego malucha. Najpopularniejszym rodzajem pieluszek dla noworodków są pieluchy jednorazowe Pampers, ponieważ są łatwe w użytku – zużytą pieluchę wyrzuca się i nakłada nowy. Nie ma potrzeby prania i suszenia.

Również są zwolennicy pieluch bawełnianych. Są osoby, uważające, że ten rodzaj jest przewiewny i miękki dla delikatnej skóry dziecka.

Jednak należy wspomnieć o najważniejszej rzeczy, którą należy wziąć pod uwagę przy wyborze rodzaju pieluszki. Choć można uznać, że jest to oczywiste, ale należy wspomnieć o zakresie rozmiarów, na który przypada dziecko – noworodek, 0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy i starsze.

Wybór odpowiedniego dopasowania z rozmiarami pieluch pampers ze sklepu Bee.pl Baby

Kiedy rodzice chcą kupić pieluchy, mogą nie zdawać sobie sprawy z rozmiarów, których ich dziecko będzie potrzebować w miarę dorastania. Każdy może popełnić błąd i rodzice, którzy mogą nie zdawać sobie sprawy, mogą kupić pieluszki o jeden rozmiar za duży lub za mały. Zawsze należy zwracać uwagę, czy pieluszka pasuje do dziecka i czy jest moment, na kupowanie już większego rozmiaru.

Decydując się na pieluchy Pampers Baby to są one dostępne w różnych rozmiarach i oznaczone są na opakowaniu. Producent oznaczył pieluszki dla noworodków numerem 3, dla dzieci w wieku pomiędzy 6 a12 miesięcy rozmiar 4, a dla starszych dzieci powyżej 12 miesięcy dedykowany jest rozmiar 5. Zawsze jednak trzeba zwracać uwagę, czy nie dziecko nie ma przetarć i czy dziecko funkcjonuje prawidłowo tzn. sprawnie się porusza.